تبلیغات
تفکر یهود باید نابود شود
تفکر یهود باید نابود شود
مبارزه با شبیخون فرهنگی 
قالب وبلاگ
بسم الله الرحمن الرحیم


از قدیم الایام به ما گفتند که پیامبرخدا(صلی الله علیه و آله)فرمود: دروغگو دشمن خداست.

خدا رحمت کند کسی را که این سخنان گرانبها را برای ما نقل کرده اند.

دروغ یکی از منفورترین گناهانی است که خداوند بزرگ به شدت با آن برخورد می کند. دروغ سرچشمه ی همه ی بدیهاست. در روایت است که معصوم فرمود: همه ی بدی ها در صندوقی است و کلید آن صندوق دروغ است. این حرف ها همه موافق فطرت انسان است چون همه ی مردم می فهمند که دروغگویی زشت است و باعث تباهی.

با این مقدمه ی کوتاه می خواستم بگم که پس چرا بعضی از مردم دنیا دروغ می گویند؟؟؟

موثرترین عامل این فحشاء بزرگ تبلیغات یهود است که دنیا را به تباهی کشیده است و برای پیشبرد هدف خود دست به دروغ و نیرنگ می زند. این مطلب تصریح خودِ آنهاست. در پروتکل شماره۱ این استکبار جهانی اینطور نوشته شده است:  

«دروغ،سرنیزه و نیرنگ یگانه شعار ماست»                                   آپلودسنتر آپ98

پس به اقرار خودِ آنها این فحشاء بزرگ به دست یهودی های صهیونیست در حین اجراست.

سیاست مدارانی که دروغ هایی خود را به بهانه ی مصلحت و سیاست توجیه می کنند و چنین می گویند که هیچگاه بین سیاست و اخلاق جمع نخواهد شد.


پس این کسانی که می گویند که وارد سیاست نشوید،چون پدر و مادر نمی شناسد و سرتاسر آن دروغ و نیرنگ است،سیاست اسلامی را با سیاست یهودی اشتباه گرفته است و قدرت فرق گذاشتن بین آن دو را ندارد. پیامبر اسلام،حضرت امیرالمومنین و بقیه ی ائمه(صلوات الله علیهم اجمعین) یک سیاست مدار به تمام معنا بودند، ولی نه این سیاستی که اینها می گویند بلکه سیاستی توأم با اخلاق اسلامی. حضرت امیرالمومنین علی(علیه السلام) فرمودند: این کارهایی که معاویه انجام می دهد(رشوه دهی،تهدید،تطمیع و...)نامش سیاست نیست. اگر اینها سیاست بود پس من هم می توانستم که مثل او باشد و بهترین سیاست مدار ها می شدم.

پس دروغگویی و تطمیع و تهدید افراد نامش سیاست نیست،بلکه نامش فریب است. و سیاست امثال آمریکا و یهود و استکبار جهانی،نامش سیاست نیست بلکه دروغگویی است. فریب دادن عوام الناس است.همان کاری که الآن آمریکا به مردم کشور خود می کند. در سخنرانی اخیر اوباما،او در تمام صحبتش حتی اشاره هم به مردم معترض کشور خود نکرد،اصلا به آنها توجهی نکرد که به خیال واهی خود عوام مردم فکر کنند که خبر خاصی در آمریکا نیست که طبق آخرین خبر بنده ۸۹ شهر کشور آمریکا تظاهرات بر علیه این کشور کردند که حق هیچگونه تجاوز به کشور ایران را ندارید. مردم فریاد عدالت را سرداده اند و از اقتصاد کشور خود می نالند،ولی رئیس جمهور آمریکا بازهم با دروغ های خود طوری وانمود می کند که انگار هیچ اتفاقی در این کشور نیفتاده!!!!!!!!!!!

اما بالعکس. اگر در کشور عزیز ایران اسلامی،به اصطلاح گربه عطسه کند،اعتراض آنها گوش فلک را کر می کند که ای وای گربه ای در ایران عطسه کرده است.

در ماجرای فتنه ی ۸۸  این شبکه ی ماهواره ای این ملت دروغگو و انگلیس ابلیس بود که مردم این کشور را فریب داد و برای چند روز آنها را معترض جلوه داد. دروغ هایی از شبکه ی ماهواره ای «صدای آمریکا»،«BBC» و ....

ای مردم! فریب این کشورهای دروغگو و خدعه گر را نخورید که اینها نه خیر شما را می خواهند و نه هیچکس دیگر را. آنها حتی بر سر ملت خودشان که مسلمان هم نیستن،کلاه می گذارد و اصلا توجهی به آنها ندارد.آپلودسنتر آپ98

امکان دارد بعضی از مسئولین ایران اسلامی عزیز در بعضی از مواقع آب در آسیاب دشمن بریزند،ولی درخواست همه ی ما از شما بصیرت در راه دین است. همتنطور که رهبر معظم انقلاب خضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای (مدّ ظله العالی) فرمودند. که در این زمان،شناخت عرصه دشوار است و تنها کسی که می تواند را حق و صراط مستقیم را بشناسد و در آن قدم بردارد،کسی است که بصیرت دینی داشته باشد.

دروغ این ملت های مستکبر را بشناسید و خودتون نیز به کلی دروغ گفتن را به همه ی انسان ها ترک کنید. دروغ گفتن به طور کلی گناهیست نابخشودنی و عواقب فوق العاده زیاد است و باعث انحطاط خانواده ها و دوستی ها و بسیاری از موضوعات دیگر می شود.

والحمدالله رب العالمین
طبقه بندی: یهودیت،
[ یکشنبه 17 اردیبهشت 1391 ] [ 01:27 ب.ظ ] [ از كم هم كمتر ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

سلام. مدت زیادی است که صهیونیسم و استکبار جهانی دنیا را در جهل نگه داشته و مثل روباه با مکر و حیله پیش می رود. این تفکر ضد اسلامی که همان تفکر پلید یهود است باید از بین برود و ما به یاری خدا و امام زمان(علیه السلام) این کار را خواهیم کرد و در این راه خسته هم نخواهیم شد. این خبر را به گوش صهیونیسم جهانی خصوصا اسرائیل برسانید که ما آماده ایم.در ضمن حتما توی نظر سنجی هم شرکت کنید. یاعلی.
نویسندگان
نظر سنجی
بیشتر در چه موضوعی مانور دهیم؟
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
کد موزیک می خوای؟