تبلیغات
تفکر یهود باید نابود شود
تفکر یهود باید نابود شود
مبارزه با شبیخون فرهنگی 
قالب وبلاگ

بسم الله الرحمن الرحیم

یهود برای پیشبرد اهداف شوم خود وسیله های گوناگونی دارد که از جمله ی آنها کتمان کردن جنایات خود است.http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1390/05/29/120448_PhotoA.jpg

او  برای این هدف کشور های دیگر را به جلو می اندازد و از آنها به عنوان وسیله استفاده می کند،ولی تمام دستورات و عزل و نصب ها عمده ی آن به وسیله ی یهودی ها یا همان صهیونیست ها است.

یهود باید این کار را انجام دهد تا چهره ی منفور خود را به دنیا نشان ندهد،که نکند دنیا از آنها روی برگردانند و نقشه ی آنها را نقش بر آب کنند.

امروزه یهود خود را در جامعه ی مسیحیت یعنی آمریکا حل کرده که آمریکا را وسیله ای برای اهداف خود قرار دهد.

در پروتوکل شماره ی دوم یهود چنین آمده است:

«افراد کوتاه فکر و  بی رأی را از میان مردم انتخاب می کنیم تا دستورات ما را بدون چون و چرا اجرا نمایند. فکر نکنید این تصریحات پوچ و بی اساس است زیرا این ما بودیم که زمینه را برای داروین و مارکس و نیتچه مهیا نمودیم و به اصطلاح به آنها سر و سامان دادیم»

بنابراین بارک اوباما رئیس جمهور آمریکا وسیله ای برای یهود است که اهداف آنها را پیش ببرد و یا آنقدر کودن است که این را نفهمیده که می توان گفت که محال است یا اینکه خود یک یهودی یا یهودی زاده است که همان صهیونیسم و جنایتکار دنیاست.

این دوران،دوران افول یهودی های صهیونیسم است، و بنا به فرموده ی رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای(حفظه الله تعالی) که فرمودند:«بدانید امروز تاریخ جهان،تاریخ بشریت؛بر سر یک پیچ بزرگ تاریخی است. دوران جدیدی در همه ی عامل در حین آغاز است،این دوران نشانه ی بزرگ و واضح آن عبارت است از توجه به خدای متعال و استمداد از قدرت لایزال الهی و تکیه ی به وحی» که انشاءالله ریشه ی یهود و صهیونیسم و استکبار جهانی کنده خواهد شد و با ظهور منجی عالم بشریت حضرت بقیة الله الاعظم(روحی و ارواح العالمین لتراب مقدمه الفداء) و به دست آن یگانه ی تاریخ ظلم از بین می رود و دنیا در سایه ی دین اسلام به اوج عزت خود می رسد انشاءالله تعالی.

والحمدالله رب العالمین
طبقه بندی: یهودیت،
[ یکشنبه 17 اردیبهشت 1391 ] [ 01:53 ب.ظ ] [ از كم هم كمتر ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

سلام. مدت زیادی است که صهیونیسم و استکبار جهانی دنیا را در جهل نگه داشته و مثل روباه با مکر و حیله پیش می رود. این تفکر ضد اسلامی که همان تفکر پلید یهود است باید از بین برود و ما به یاری خدا و امام زمان(علیه السلام) این کار را خواهیم کرد و در این راه خسته هم نخواهیم شد. این خبر را به گوش صهیونیسم جهانی خصوصا اسرائیل برسانید که ما آماده ایم.در ضمن حتما توی نظر سنجی هم شرکت کنید. یاعلی.
نویسندگان
نظر سنجی
بیشتر در چه موضوعی مانور دهیم؟
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
کد موزیک می خوای؟