تبلیغات
تفکر یهود باید نابود شود
تفکر یهود باید نابود شود
مبارزه با شبیخون فرهنگی 
قالب وبلاگ
 1. بسم الله الرحمن الرحیم.
 2. مواد مخدّر یکی از بهترین راه ها برای منحرف کردن جوانان آن جامعه و در نتیجه منحرف کردن خودِ جامعه است. وقتی جوانان یک جامعه دست به وماد مخدر و شراب و... بزنند این کار باعث می شود که روح کار و تلاش در آن جامعه بخشکد. آپلود فایل و عکس
 3. یهود این مطلب را خوب فهمیده است و تمام تلاش خود را می کند که این روحیه را در تمام جوامع جهانی به خصوص در کشورهای اسلامی و بازهم به خصوص در تشیع و ایران،راه بیندازد.
 4. بازهم متاسفانه مسئولین و دست اندر کاران جامعه کم کاری کردند و جامعه ی ملی ایران به این فتنه دچار شد و هنوز هم ادامه دارد.
 5. در پروتکل شماره1 یهود در مورد مواد چنین آمده است:

 1. «باید جوانان مسیحی را به مواد مخدر معتاد کرده، به گونه ای کلاسیک آنها را منحرف سازیم»
 2. این قاعده ی آنها اختصاص به جوانان مسیحی ندارد،بلکه آنها خواستار انحراف تمام جوانان دنیا هستند و تصمیم آنها با این کار قدرت و تسلط پیدا کردن بر تمام دنیا است. چرا که اگر ملتی جوانان آن منحرف شوند،آن کشور از درون فلج می شود.
 3. اول از همه خواسته ی بنده از مسئولین این نظام اسلامی است که تمام همّت خود را در کار بگیرند که نگذارند موتد مخدر وارد این کشور عزیز شود و روح تلاش را از این مملکت ببرد. شما در مقابل تمام افعال و رفتارتان مسئولید و در روز قیامت باید پاسخگوی کم کاری هایتان باشید. به بهانه ی سخت است و نمی شود و ما اختیاری نداریم خودتان را گول نزنید. ألَم یَعلَم بِأنَّ اللهَ یَرَی؟؟؟ آیا نمی دانید که خدا شما را می بیند؟؟؟
 4. دومین درخواست از تمام ملت ایران عزیز اسلامی است. ای پدر و مادرهای آینده ی این مملکت. فرزندانتان را دریابید. شما مسئولید. مطمئنّا شما غمِ فرزندان خود را می خورید،دشمن در کمین است،مواظب باشید که خدای نکرده کار از کار نگذرد.
 5. مرحله ی سوم؛درخواستم از جوانان برومند این نظام اسلامی عزیز است. فریب دشمن را نخورید و در دوست یابی خود کمال دقت را بکنید که کسی صلاح شما را نمی خواهد. بعضی ها در لباس گوسفندند ولی در باطن گرگ هستند و میخواهند جان شما را بگیرند. در انتخاب دوست دقت کنید.
 6. در مرحله ی چهارم از جوانان عزیزی که این گرفتاری و بیماری دچار  شدند،درخواستی دارم.آپلود فایل و عکس
 7. ای جوانان!!! همیشه راهی برای برگشت هست.و اگر دیر شود،این فرصت از دست می رود هنوز می توانید مثل بقیه ی جوانان این مملکت درس بخوانید و باعث افتخار پدر و مادر و جامعه بشوید واز همه مهمتر در پیشگاه خداوند
 8. منّان آبروی عظیمی پیدا می کنید.
 9. فریب این شیطان صفتان را نخورید که هم دنیای شما تباه می شود و هم آخرت شما و از همه مهتر اینکه شما هم در از بین بردن یک ملت شیعه با آنها کمک می کنید و آب در آسیاب دشمن می ریزید. شرمنده ی زن و بچه ی خود نباشید.
 10. از اصل بحث کمی دور شدیم. پس دشمن سرسخت و کینه توز خود را تا حدودی شناختیم که غنیمت است.
 11. انشاءالله با آمدن حضرت بقیة الله الاعظم صاحب الزمان مهدی موعود(عج الله تعالی فرجه الشریف) یهود به کلی نابود می شود و اسلام پاینده وباقی می ماند. انشاءالله.
 12. والحمدالله رب العالمین.



طبقه بندی: یهودیت،
برچسب ها: اعتیاد - مواد مخدر - یهود - آمریکا - اوباما - صهیونیست،
[ یکشنبه 17 اردیبهشت 1391 ] [ 03:46 ب.ظ ] [ از كم هم كمتر ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

سلام. مدت زیادی است که صهیونیسم و استکبار جهانی دنیا را در جهل نگه داشته و مثل روباه با مکر و حیله پیش می رود. این تفکر ضد اسلامی که همان تفکر پلید یهود است باید از بین برود و ما به یاری خدا و امام زمان(علیه السلام) این کار را خواهیم کرد و در این راه خسته هم نخواهیم شد. این خبر را به گوش صهیونیسم جهانی خصوصا اسرائیل برسانید که ما آماده ایم.در ضمن حتما توی نظر سنجی هم شرکت کنید. یاعلی.
نویسندگان
نظر سنجی
بیشتر در چه موضوعی مانور دهیم؟








آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
کد موزیک می خوای؟